دریافت رژیم لاغری آنلاین

مشاوره پزشکی

کاهش وزن - پرسش 1356

 • تصویر کاربر بیتا دوشنبه ۲۳ اردیبهشت ۹۸( 4 سال پیش) آمپول ویکتوزا
  سلام من بیتا هستم ۲۹ سالمه سه ساله ازدواج کردم و شاغل هم هستم
  محل زندگیم پرند و محل کارم شیخ بهایی هست مسیر رفت و آمدم دور و قابله پیاده روی نیست
  شغلم طراحی با کامپیوتر هست تحرک زیادی ندارم پشت میز نشین هستم
  به خاطر مشغله کاری و‌دوری منزل امکان رفتن به باشگاه و یک و دو ساعت تمرین رو ندارم حتی زمانی هم برای درست کردن غذای رژیمی ندارم بیشتر سعی میکنم کم بو بهاندازه بخورم و یا اینکه از سالاد بیشتر استفاده نم تا برنج ! به نظرت ورزش ایکس بادی یا هایپوکسی که بیست دقیقه ای و تایمه کمتری دارن معمولا کمکی بهم میکنه ؟
  قدم ۱۵۳ و وزنم ۶۸/۴۰۰ گرم هست خودم از خودم خیلی ناراضی و ناراحت هستم تغریبا اکثر راههای لاغری که راحت هستن مثله قرص و عرقیجات و دمنوش رو امتحان کردم و در اخر پارسال عمل لیپوماتیک انجام دادم از ناحیه شکم پهلو و رانه پا داخل و بیرون اما اصلا از نتیجه راضی نیستم اخیرا بعد از ایام عید احساس میکنم وزن و سایز اضافه کردم حتی سایز سینه ! به دکتر غدد مراجعه کردم برام یه سری کامل آزمایشات و سونوگرافی نوشت که منتظر جواب آزمایش هستم راستش من تا همین شش هفت سال پیش ۴۰ کیلو بودم یهو بی رویه چاق شدم میشه کمکم کنید ؟! خیلی از چاقی و سنگینی متنفرم اسم دستگاهی که آنالیز رو در کلینیکه شما انجام میده چی هست ؟
  1. تصویر کاربر مشاور ایده آل شو دوشنبه ۲۳ اردیبهشت ۹۸( 4 سال پیش)

برای دریافت برنامه بدنسازی، رژیم غذایی آنلاین و یا برنامه ترکیبی زیر نظر مربی تغذیه و بدنسازی ایفمارک بر روی لینک زیر کلیک کنید:

برنامه آنلاین رژیم و بدنسازی