دریافت رژیم لاغری آنلاین

کانال تلگرام

به‌روز‌ترین مطالب مرتبط را در دریافت کنید.

صفحه اینستاگرام

به‌روز‌ترین مطالب مرتبط را در دریافت کنید.

پرسش از دکتر

دریافت مشاوره پزشکی به صورت مستقیم از پزشک.

آدرس کلینیک

شریعتی، بالاتر از حسینیه ارشاد، ابتدای خیابان قبا، پلاک ۶، طبقه پنجم.

بهترین روش های لاغری موضعی بدون جراحی

چگونه فرد می تواند از دست چربی های مزاحم دور شکم و پهلو، ران و سینه ها خلاص شود و بهترین راهکار لاغری موضعی چیست؟ در پاسخ باید گفت که روش های مختلفی را به منظور کاهش چربی دور شکم و دیگر نقاط بدن می توان به کار گرفت اما روش های غیر جراحی و استفاده از دستگاه در اولویت قرار دارند.

در سال های اخیر، متخصصان در حال توسعه فناوری های جدید برای کمک به افرادی هستند که  بدون روش های تهاجمی و جراحی،قصد کاهش وزن خود را دارند. شایع ترین و کارآمدترین روش های کاهش وزن بدن، خارج از روش های جراحی در حال حاضر، شامل استفاده از روش های کاهش چربی بر اساس درجه حرارت، از جمله لیزر، فرکانس رادیویی (RF) و تکنیک های اولتراسوند است. هر روش – و هر دستگاه – با استفاده از انواع روش های کاهش چربی؛ کارکردی متفاوت دارد. به عنوان مثال، روش های لیزر درلاغری موضعی شکم، ممکن است به سلول های بدن شما کمک کند تا چربی اضافی را بدون آسیب رساندن، کاهش داده و درجوان سازی ، سفت کردن پوست و تولید کلاژن جدید موثر باشد. تکنیک های اولتراسوند ممکن است از روش های گرما برای کمک به “ذوب کردن چربی” استفاده کنند؛ اما این در واقع تنها در ظاهر ساده است و باید گفت که روند پیچیده تری دارد.

لاغری موضعی با جراحی یا بدون جراحی؟

در برخی موارد برای حذف چربی های موضعی از روش های جراحی استفاده می کنند. هر روش جراحی به دنبال خود ممکن است عوارضی نیز به همراه داشته باشد. به همین دلیل اکثر افراد برای حذف چربی و لاغری موضعی به دنبال روش های غیر جراحی هستند. البته این نکته نیز قابل ذکر است که لاغری و کاهش وزن ، یک شبه اتفاق نمی افتد. روند کاهش چربی در هر جایی از بدن شما نیاز به یک رویکرد  صحیح و روش خاصی دارد. شما نمی توانید چربی های  نقطه خاصی از بدن خود را تنها با رژیم غذایی برطرف کنید. امروزه از روش های مختلفی به منظور کاهش وزن و لاغری موضعی استفاده می کنند. انواع دستگاه ها و کرم های لاغری برای این منظور در نظر گرفته شده اند.

مطلب مرتبط: لاغری بدون رژیم با عمل اسلیو معده

مطلب مرتبط: مراحل جراحی بای پس معده و عوارض آن

چند روش در لاغری موضعی

 • کرایولیپولیز ( سرمادرمانی)

Cryolipolysis  ، یک تکنیک غیر جراحی برای کاهش چربی موضعی است. با افزایش خطر عوارض روش های بیشتر تهاجمی، مانند لیپوساکشن،  می توان گفت که کریولایپولیز یک روش امیدوار کننده برای کاهش چربی به صورت غیر جراحی است.در این روش از طریق خنک سازی و انجماد چربی ، به کاهش وزن بدن کمک می کنند.

 • دستگاه کویتیشن آر اف (RF Cavitation)

روشها التراسونیک برای لاغری

سونوگرافی لیپوساکشن  یک روش غیر تهاجمی در حذف و کاهش چربی است. بر خلاف روش های شناخته شده ای مانند لیپوساکشن جراحی و یا Tummy Tuck، التراسونیک لیپوساکشن یک درمان غیر تهاجمی برای امولسیون چربی ، رفع چربی های شکم و کاهش سلولیت است. در روش های لیپوساکشن معمول ، از تیغ جراحی استفاده شده و عوارضی نیز به همراه دارد اما در روش کوییتیشن آراف ، از امواج اولتراسونیک بهره می برند. هیچ زخم و برشی در بدن شما ایجاد نشده و زمان کمتری نیز صرف می کنید. نتایج فوری در این روش ، باعث کاهش چربی اضافی در طول هفته های پس از درمان می شود.

 • لیپولیز

لیزر لیپوساکشن آخرین روش برای از بین بردن چربی با تکنولوژی لیزر است. این تکنیک با استفاده از لیزر به سرعت به حذف چربی پرداخته و باعث محکم کردن پوست اطراف آن در هر جایی از بدن می شود. این روش درمطب انجام شده و  نیازی به بیهوشی عمومی نیست. این روش برای حذف چربی در مناطقی از بدن مانند چین و غبغب در زیر چانه،ران داخلی و بیرونی ،لب ها ،ساق پا ،بازو ،صورت (به استثنای اطراف چشم) ، پشت گردن ، انجام می گیرد.

 • دستگاه های ویبرو

دستگاه ویبر برای آب کردن شکم

بسیاری از مردم از روش های لرزشی و ویبره برای تمرینات و کاهش وزن استفاده می کنند. البته می توان گفت که تمرینات ورزشی و فعالیت مناسب، در درجه اول و یکی از بهترین راههای کاهش وزن است. تنها نقطه ضعف آن نیز بلند مدت بودن زمان و نتیجه گیری سریع در کاهش وزن است. وقتی اسید لاکتیک در عضلات ایجاد می شود، درد و سفتی ایجاد می کند. اما هنگامی که شما  با دستگاه ویبرو (VibraSlim) ، به تمرین می پردازید، صفحه  ارتعاشی و ویبره، در تجزیه و رها شدن اسید لاکتیک درعضلات کمک می کند. همین موضوع باعث می شود تا خیلی سریع تر به نتیجه مطلوب برسید. هنگامی که از( VibraSlim) دستگاه ویبرو و صفحه ارتعاشی شگفت انگیزآن استفاده می کنید، رفته رفته نتیجه کار بهتر شده و همین امر باعث تشویق شما به کار بیشتر خواهد شد. این می تواند تاثیر بسیار خوبی بر اهداف کاهش وزن شما داشته باشد. یکی دیگر از مزایای این دستگاه شگفت انگیز، افزایش سطح سروتونین است. سرتونین،  اصلی ترین ماده شیمیایی است که توسط مغز ترشح می شود و مسئول احساسات، شادی و سلامتی است. بنابراین، هرچه بیشتراز ارتعاش دستگاه weightloss استفاده کنید، مغز شما بیشتر این احساسات را در شما ایجاد خواهد کرد.

 • مزوتراپی

مزوتراپی و لاغری

مزوتراپی تکنیکی است که از تزریق ویتامین ها، آنزیم ها، هورمون ها و عصاره های گیاهی برای جوانه سازی و سفت کردن پوست و همچنین حذف چربی اضافی استفاده می شود. این روش در ابتدا برای از بین بردن  و کاهش درد استفاده می شد و سپس در سال های اخیر، درسایر نقاط جهان محبوبیت فراوانی یافت و اکنون روش موثری برای کاهش چربی محسوب می شود. روش مزوتراپی برای حذف چربی در مناطقی مانند معده، ران، باسن، پاها، بازوها و صورت بوده و همچنین باعث کاهش سلولیت می شود.همچنین این روش سبب رفع چین و چروک ها ،درمان آلرژی ، درمان بیماری آلوپسی و ریزش مو می شود.در این تکنیک با استفاده از سوزن هایی مخصوص ، یک سری تزریق به لایه میانی (mesoderm) پوست انجام می شود. هدف اصلی مزوتراپی ؛ افزایش گردش خون ، رفع التهاب پوستی و حذف چربی است.

 • لاغری موضعی با ورزش

فعالیت بیشتر و تحرک می تواند در زندگی روزمره شما یک نقطه شروع عالی باشد، بنابراین می توان گفت که ورزش کردن علاوه بر افزایش سطح سلامتی، در افرادی که قصد کاهش وزن دارند نیز موثر است. سعی کنید هر روز فعالیت های خود را افزایش دهید. به منظور لاغری موضعی از طریق ورزش، می توان از تمرینات خاصی استفاده کرد. به عنوان مثال، با تمرینات شکمی و یا حرکات مخصوص بازو یا ران، چربی سوزی در آن نواحی ایجاد شده ووزن کم می شود.

مطلب مرتبط: ۲۵ حرکت طلایی برای کوچک کردن شکم

 • لاغری موضعی شکم با ماساژ

در برخی مناطق  مخصوصا در طب چینی از ماساژ دادن بدن هم به منظور درمان و هم کاهش چربی استفاده می کنند. در این روش، برای کاهش چربی ناحیه شکم، این ناحیه را ماساژ می دهند که تمرکز آن بیشتر در محل ذخیره چربی است.

لیزر استرابری، یک روش کاملا غیرتهاجمی بوده و  تمرکز آن به طور کلی در لاغری موضعی است. لیزر استرابری یک روش بدون عوارض و درد بوده و به طرز مناسبی قادربه حذف ذخیره چربی در نواحی مختلف بدن است.

 • لاغری موضعی با دستگاه لیزر استرابری

دستگاه لیزر استرابری

لیزر استرابری، یک روش کاملا غیرتهاجمی بوده و  تمرکز آن به طور کلی در لاغری موضعی است. لیزر استرابری یک روش بدون عوارض و درد بوده و به طرز مناسبی قادربه حذف ذخیره چربی در نواحی مختلف بدن است.

در این روش، نوعی لیزر کم قدرت به کار می رود که ناراحتی و مشکلی به وجود نمی آورد زیرا شامل استفاده از تیغ جراحی و روش های پر خطر نیست. افرادی که ازاین روش برای لاغری موضعی شکم و پهلو استفاده می کنند، می توانند در زمان کوتاهی به نتایج مطلوب خود برسند. روش لیزر استرابری اقدام به حذف چربی موضعی در نواحی مانند:ران، چربی های پهلو ، شکم و غیره می کند.

مطلب مرتبط: لاغری موضعی با لیزر استرابری

لاغری موضعی سینه ها و ران چگونه انجام می شود؟

برای لاغری موضعی سینه می توان از حراکت و تمرینات خاص ناحیه سینه (بیشتر در مردان تمرینات قفسه سینه برای کاهش چربی) استفاده کرد. جراحی لاغری موضعی سینه، بسیار پر هزینه و تقریبا دردناک  بوده و عوارض جانبی زیادی دارد. اما جایگزین هایی نیز وجود دارد  که طبیعی بوده و از منابع گیاهی حاصل می شود مانند مکمل های گیاهی که توسط برخی افراد استفاده می شود . اما توصیه می شود که پیش از مصرف هر گونه مکمل گیاهی با پزشک خود مشورت کنید.

وجود چربی ران داخلی از شکایت های رایج در میان زنان است. متأسفانه، حذف چربی در این ناحیه سخت تر است، زیرا دارای فعالیت متابولیکی کمتری است. با این حال، اقدامات پیشگیرانه متعددی که می توانید انجام دهید شامل ترکیبی از یک رژیم غذایی سالم و تمرینات تونینگ است که باعث افزایش متابولیسم و کاهش ​​ذخیره چربی در ران داخلی می شود.

برای مشاوره رایگان با متخصصان کلینیک بر روی لینک پرسش و پاسخ کلیک کنید.

مرکز تغذیه و رژیم درمانی ایده آل | رژیم لاغری | تناسب اندام | بدنسازی | فیتنس

? شریعتی | بالاتر از حسینیه ارشاد | ابتدای خیابان قبا | پلاک ۶ | طبقه پنجم |واحد ۱۳

☎️ ۰۲۱۲۲۸۷۴۸۹

سیستم پرسش و پاسخ

ثبت سوال جدید

ثبت سوال جدید غیرفعال می‌باشد.

پیگیری سوال قبل

برای پیگیری پاسخ سوال قبلی خود، کد رهگیری را در این قسمت وارد کنید.
تصاویر پیوست امکان انتخاب تا ۵ تصویر وجود دارد. جهت انتخاب چندگانه کلید Ctrl را نگه دارید.
© همیارسیستم
 • تصویر کاربر ساغر سه شنبه ۲۲ خرداد ۹۷( 3 سال پیش) مشاهده پرسش
  چطور میتوانم برنامه غذایی مناسبم را از شما بگیرم؟
  1. تصویر کاربر مشاور ایده آل شو سه شنبه ۲۲ خرداد ۹۷( 3 سال پیش)
   سلام دوست عزیز

   شریعتی | بالاتر از حسینیه ارشاد | ابتدای خیابان قبا | پلاک ۶ | طبقه پنجم
   ۰۲۱-۲۲۸۷۴۸۹۹

   آدرس و شماره کلینیک ما
 • تصویر کاربر کبری سه شنبه ۲۲ خرداد ۹۷( 3 سال پیش) مشاهده پرسش
  سلام من ۲ مرحله ۳۰تایی قرص ادیوس استفاده کردم و راضی بودم فقط بعد اتمام دوره آخر من دچار خونریزی ۳ هفته ای شدم ولی کم وآزمایش دادم مشکلی نبود از لحاظ هورمونی و کیست فقط هورمون مردونه تو یکی از تست آزمایش خونم نسبت به نرمال بالاتر بود که دکتر قرص ضدبارداری روکین برای ۴ ماه تجویز کردن میخواستم بدونم با این شرایط اشکالی نداره مجدد از قرص ادیوس استفاده کنم همراه قرص ضدبارداری روکین.ممنون میشم جواب بدید.
  1. تصویر کاربر مشاور ایده آل شو سه شنبه ۲۲ خرداد ۹۷( 3 سال پیش)
   سلام دوست عزیز


   قرص لاغری ادیوس مکمل سالمی به جهت کاهش وزن نیست
   این عوارضی که فرمودین فقط گوشه ای از عوارض کوتاه مدت مصرف این قرص هست و قطعا با ادامه مصرف عوارض بیشتری دامن گیر شما خواهد شد

   راه حل درمان چاقی رژیم صحیح، فعالیت بدنی و اصلاح الگوی زندگی است
  2. تصویر کاربر کبری سه شنبه ۲۲ خرداد ۹۷( 3 سال پیش)
   سپاسگزارم ممنون که پاسخ دادید.
  3. تصویر کاربر مشاور ایده آل شو سه شنبه ۲۲ خرداد ۹۷( 3 سال پیش)
   موفق و سلامت باشید
  4. نمایش سایر 2 پاسخ
 • تصویر کاربر مهسا سه شنبه ۲۲ خرداد ۹۷( 3 سال پیش) مشاهده پرسش
  سلام من 25 سالمه متابولسم بدنم خیلی کمه و یبوست دارم میخواستم از قرص های ادیوس استفاده کنم و 10 کیلو اضافه وزن دارم شما چی پیشنهاد میکنید؟؟
  1. تصویر کاربر مشاور ایده آل شو سه شنبه ۲۲ خرداد ۹۷( 3 سال پیش)
   سلام دوست عزیز

   برای افزایش متابولیسم بدن بعد از انجام آزمایشات و عدم وجود کمکاری تیروئید میتونید ورزش رو شروع کنید که راه حل بسیار بهتری نسبت به مصرف قرص ادیوس هست
   این قرص عوارض جانبی زیادی رو به همراه خواهد داشت

   برای دریافت برنامه تمرینی و رژیم غذایی میتونید به کلینیک ما مراجعه بفرمایید
   شریعتی | بالاتر از حسینیه ارشاد | ابتدای خیابان قبا | پلاک ۶ | طبقه پنجم
   ۰۲۱-۲۲۸۷۴۸۹۹
 • تصویر کاربر 9 سه شنبه ۲۲ خرداد ۹۷( 3 سال پیش) مشاهده پرسش
  سلام
  برای چربی سوزی روزانه چقدر cla مصرف کنم تا باعث عارضه کبد چرب نشه؟
  من روزی حدود ۳۵۰۰ میلیگرم مصرف می کنم
  اگه غذا کمتر بخورم ولی مقوی
  و در طول روز گرسنگی بکشم آیا کار درستی است ؟
  1. تصویر کاربر مشاور ایده آل شو سه شنبه ۲۲ خرداد ۹۷( 3 سال پیش)
   سلام دوست عزیز


   دوز روزانه CLA در حد 3 گرم هست
   میزان انرژی موجود در واحد غذا ها بسیار مهمه و غذاهای مقوی عموما انرژی بیشتری در میزان کمتری از غذا رو دارن
   رژیم غذایی میبایست به درستی تنظیم بشه که شما نه گرسنگی بکشید و نه اینکه بدن تحلیل بره
   یک رژیم غذایی درست چربی های اضافه بدن رو دفع میکنه و آسیبی برای بدن به دنبال نداره


   برای دریافت برنامه تمرینی و رژیم غذایی میتونید به کلینیک ما مراجعه بفرمایید
   شریعتی | بالاتر از حسینیه ارشاد | ابتدای خیابان قبا | پلاک ۶ | طبقه پنجم
   ۰۲۱-۲۲۸۷۴۸۹۹
 • تصویر کاربر فاطمه پنجشنبه ۱۷ خرداد ۹۷( 3 سال پیش) مشاهده پرسش
  سلام خسته نباشید،من بعد از زایمان خیلییی چاق شدم،تصمیم گرفتم از قرص لاغری ادیوس استفاده کنم برای لاغری،دو روزه دارم استفاده میکنم،یه بچه هفت ماهه هم دارم تو این دو روز بهش شیر خشک دادم،نمیخوام بچمو از شیر بگیرم،میخواستم بدونم چه جوری میشه اثر قرص رو از بین برد که دوباره شیر بدم؟اگه یه هفته قرص رو بخورم دو روز نخورم،تو اون دو روز به بچم شیر بدم تا وقتی که لاغر میشم اشکال داره؟تو رو خدا جواب سوالمو بدین خیلی نگرانم
  1. تصویر کاربر مشاور ایده آل شو پنجشنبه ۱۷ خرداد ۹۷( 3 سال پیش)
   سلام
   روز شما بخیر
   با توجه به شرایط حساس شما در این دوران اصلا پیشنهاد مصرف ادیوس رو نمیدم
   شما برای کاهش وزن در این دوران باید یک رژیم غذایی داشته باشید و رفته رفته وزن خودتون رو کم کنید
   از هر قرصی هم نمیشه استفاده کرد چون وارد شیر میشه و برای بچه مضر هست
   مصرف قرص رو کنار بگذارید و برای دریافت رژیم به کلینیک قبا مراجعه بفرمایید
 • تصویر کاربر ساناز پنجشنبه ۱۷ خرداد ۹۷( 3 سال پیش) مشاهده پرسش
  salam man taze miram classe trx mikhastam bdunm che rejimi baraye lagharim monasebe mikham hoodooed 5 kilo kam konm
  1. تصویر کاربر مشاور ایده آل شو پنجشنبه ۱۷ خرداد ۹۷( 3 سال پیش)
   سلام دوست عزیز

   با توجه به تمرینی که دارید میبایست مراجعه حضوری به کلینیک داشته باشید تا بدن شما با دستگاه آنالیز شود و بعد از بررسی رژیم مخصوص شما تجویز شود
   برای دریافت نوبت تماس بگیرید

   شریعتی | بالاتر از حسینیه ارشاد | ابتدای خیابان قبا | پلاک ۶ | طبقه پنجم
   ۰۲۱-۲۲۸۷۴۸۹۹
 • تصویر کاربر شریف جمعه ۱۱ خرداد ۹۷( 3 سال پیش) مشاهده پرسش
  من تقریبا وزنم 110کیلو هست و مشکل یبوست هم دارم و معدم همیشه نفخ میکنه و علی رغم تلاش های زیاد نتونستم وزن کم کنم.لطفا راهنماییم کنید
  1. تصویر کاربر مشاور ایده آل شو جمعه ۱۱ خرداد ۹۷( 3 سال پیش)
   سلام دوست عزیز

   در مرحله اول میبایست یبوست شما رفع بشه
   مصرف سالاد و سبزیجات و میوه جات رو افزایش بدید
   روزانه 5 عدد آلو خورشتی را در آب بخیسانید و میل کنید
   روغن زیتون را به جای روغن معمولی در غذاها استفاده نمایید
   مصرف آب را افزایش دهید و روزنه 30 تا 40 دقیقه پیاده روی بفرمایید

   بعد از بهبود یبوست برای دریافت رژیم و برنامه های کاهش وزن میتونید به مطب مراجعه بفرمایید
 • تصویر کاربر مهرداد یکشنبه ۶ خرداد ۹۷( 3 سال پیش) مشاهده پرسش
  Dr salam
  Alan ba barname ke dadin az 1 ordibehesht ta alan az 103kg be 95kg residam vali dare ziyad mishe dobare 98 shodam kontorole khordanam ham mikonam vali nemidonam az koja chagh misham? bashgaham miram on 2ta mokamelam mikhoram
  1. تصویر کاربر مشاور ایده آل شو یکشنبه ۶ خرداد ۹۷( 3 سال پیش)
   سلام
   روز شما بخیر

   تشریف بیارید کلینیک باید رژیم شما تغییر کنه حتما
   برنامه تمرینی خودتون رو هم همراه داشته باشید تا بررسی کنم
 • تصویر کاربر sima یکشنبه ۶ خرداد ۹۷( 3 سال پیش) مشاهده پرسش
  سلام
  وقت بخیر
  من تیروئید داشتم و با مصرف قرص لئوترکسین تیروئیدم نرمال شده و هنوز این قرص را مصرف می کنم
  اگر از قرص ادیوس استفاده کنم تاثیری می بینم ؟؟
  1. تصویر کاربر مشاور ایده آل شو شنبه ۵ خرداد ۹۷( 3 سال پیش)
   سلام دوست عزیز

   به هیچ وجه مجاز به مصرف این قرص نیستید
  2. تصویر کاربر sima یکشنبه ۶ خرداد ۹۷( 3 سال پیش)
   ممنون از پاسختون اگر یه مدت قرص رو قطع کنم می تونم مصرف کنم ؟
  3. تصویر کاربر sima یکشنبه ۶ خرداد ۹۷( 3 سال پیش)
   ممنون از پاسختون اگر یه مدت قرص رو قطع کنم می تونم مصرف کنم ؟
  4. تصویر کاربر sima یکشنبه ۶ خرداد ۹۷( 3 سال پیش)
   ممنون از پاسختون اگر یه مدت قرص رو قطع کنم می تونم مصرف کنم ؟
  5. تصویر کاربر مشاور ایده آل شو یکشنبه ۶ خرداد ۹۷( 3 سال پیش)
   سلام مجدد
   خیر
   مصرف ادیوس ممکنه باعث تشدید بیماری شما بشه و شرایط رو بدتر کنه
   برای کاهش وزن شما میبایست رژیم درستی داشته باشید و فعالیت بدنی منظم رو دنبال کنید
  6. نمایش سایر 4 پاسخ
 • تصویر کاربر سیما پنجشنبه ۳ خرداد ۹۷( 3 سال پیش) مشاهده پرسش
  سلام ، وقت بخیر خسته نباشید
  من سیما هستم 34 سال سن دارم و قد 153 و وزن 66 کیلو.ممنون میشم راهنماییم کنید برای کم کردن وزنم چیکار کنم.
  اصلا فرصت ورزش ندارم .ولی مسیرخونه تا سرکارمعمولا پیاده میرم .یه برنامه غذایی و یا رژیم برای اینکه خوب لاغربشم.موفق باشید
  1. تصویر کاربر مشاور ایده آل شو پنجشنبه ۳ خرداد ۹۷( 3 سال پیش)
   سلام دوست عزیز

   توصیه های عمومی برای لاغری در سایت هست
   اما اگر نیاز به رژیم اختصاصی دارید میبایست حتما به صورت حضوری به کلینیک مراجعه کنید تا وضعیت بدنی شما با دستگاه بادی آنالایزر بررسی شده و رژیم غذایی مخصوص به شما طراحی و تجویز بشه
درحال دریافت اطلاعات